У наш час нестабільної економіки, зміни орієнтирів суспільного розвитку,

соціальних негараздів бібліотека стала для людей живлющим джерелом, де можна отримати ковток цілющої поезії, романтичної прози. Відпочити душею над філософським романом, отримати інформацію, яка допоможе визначитися у життєвих пошуках, підвищити кваліфікацію.

Фонд бібліотеки на початок 2014 року складає 10452 примірників видань.

З них підручників – 2688

Якісний склад книжкового фонду :

суспільно-політичних видань – 1150

природничо-наукових – 1366

виробничих – 452

гуманітарних – 7484

Передплата періодичних видань : газети - Прапор перемоги, Журавлик, Добрий господар, Моя сповідь, Вісті Рівенщини

Журнали – Життя і жінка, Страна полезных советов, Яблунька, Малятко.

Як неможливо відокремити процес навчання від процесу виховання, так неможливо відокремити проблеми школи й бібліотеки. Завдання біблісоветовотеки – інформаційне забезпечення навчально – виховного процесу.

Бібліотека бере участь у проведенні предметних тижнів. Відповідно тематики організовує виставки літератури, підбирає літературу для проведення вікторин, допомагає учням у доборі літератури для написання рефератів, проводить масові заходи. Організовуються тематичні екскурсії до бібліотеки, проводяться бесіди, вікторини, знайомства з новими книгами...

Під час спілкування, індивідуальних бесід бібліотекар бере участь у розвитку навчальних навичок читання, створює вільний доступ до книжкового фонду. Адже треба домагатися не читання заради читання, а читання як самостійної діяльності дитини у світі книжок, з якої починається її освіта, самовиховання.

При бібліотеці створене діє клуб за інтересами «Всезнайко», народознавчого характеру. Члени клубу – учні школи, яких об’єднують спільні інтереси, що до вивчення історії, звичаїв і традицій.

Девіз клубу: Хочеш вміти малювати,

І казками мандрувати.

Про цікаве в світі знати,

Радим в клуб наш завітати!

Основними формами роботи в клубі є бесіди на різні теми :" Як святкували Різдво наші предки", "Звичаї і традиції нашого села", години народознавства: «Стрітення Господнє», «Андрій Первозванний», «Покрова Пресвятої Богородиці».

Члени клубу є активними учасниками масових заходів, що проводяться бібліотекою.

Бібліотека формує краєзнавчий фонд, де зібрана література по історії рідного краю, довідкові видання, книги письменників нашого краю. Оформлені такі папки: «Усна народна творчість», «Свята зими», «Свята осені», «Свята літа», «Свята весни», «Прислів’я і приказки», «Історія сіл рідного краю», «Легенди рідного краю».

Кiлькiсть переглядiв: 731

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.